KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789151
nr 1378 9151
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stadsmotiv. Olja på duk, 40x50, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:11:35
300 kr
350 kr
400 kr